www.brixtonballs.cz
Měny:
converse boty levně,converse cz výprodej,bílé converse,vans sk8-hi,vans old skool,converse vysoké,converse nízké
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


Náš obchod se zavazuje chránit soukromí našich zákazníků a důvěrnost osobních údajů, které nám naši zákazníci poskytují. Informace, které shromažďujeme, slouží k tomu, abychom zajistili bezproblémové zpracování objednávek. Snažíme se, aby zkušenosti s nakupováním v našem obchodě byly co nejúčinnější, avšak v žádném případě nebudeme předávat vaše informace bez vašeho předchozího souhlasu. Chcete-li lépe chránit vaše soukromí, poskytujeme následující zásady.

Ochrana zákaznických informací

Náš internetový obchod respektuje vaše soukromí. Neprodáváme, neobchodujeme ani nepronajme vaše osobní údaje. Můžeme zveřejňovat informace o účtu, pokud věříme, že takové vydání je přiměřeně nutné k tomu, aby (i) bylo v souladu se zákonem (ii) prosazovalo nebo uplatnilo podmínky kterékoli z našich uživatelských smluv (iii) chránilo práva, majetek nebo bezpečnost našich uživatelů nebo jiných.

Ochrana proti podvodům s kreditními kartami

Náš obchod využívá různé služby předcházení podvodům s kreditními kartami, které poskytuje náš online obchodník, aby se ujistil, že nákupy z našeho obchodu nejsou podvodné. Při přenosu informací o kreditní kartě k dokončení nákupu nebo ověření dat používáte standardní technologii šifrování Secure Socket Layer (SSL), která chrání vaši platební kartu a zajišťuje vaše transakce.

Jak používáme vaše informace

Osobní údaje, které požadujeme, se obecně používají k poskytování zboží nebo služeb. Například při transakci kreditní kartou potřebujeme číslo Vaší karty. Pokud je to možné, snažíme se zajistit, aby naše zpřístupňování informací jiným organizacím bylo způsobem, který osobně neidentifikuje jednotlivce.

Používáme vaše osobní údaje, které shromažďujeme k vedení našeho podnikání a poskytováním nejlepších možných produktů a služeb. Abychom vám mohli nejlépe sloužit, můžeme sdílet vaše osobní identifikační údaje s dalšími členy rodiny našich společností as poskytovateli služeb, kteří nám poskytují podpůrné služby nebo které nám pomáhají na trhu s našimi produkty a službami. Poskytovatelé služeb, třetí strany, které poskytují služby v našem zastoupení, jsou smluvně omezeny tím, že budou používat vaše informace jiným způsobem než tím, že nám pomohou poskytnout Vám produkty a služby dostupné z našich stránek.

Můžeme také v určitých případech zveřejnit vaše osobní identifikační údaje, pokud máme důvod se domnívat, že je nutné vás identifikovat, kontaktovat vás nebo podat žalobu na ochranu vašich práv nebo práv našich nebo jiných. Vaše osobní identifikační údaje můžeme také zveřejnit, když nás o to požádáte, nebo pokud se domníváme, že to vyžaduje zákon.

Řešení vašich obav

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně shromažďování nebo používání vašich osobních údajů, kontaktujte nás. Na váš dotaz nebo stížnost odpovíme co nejdříve.

zpět